eMaapõu logo
Lokaliteet
Krapivno 21 puurauk
Number
Nimi
Lokaliteet
Sügavus (m)
Stratigraafia
Pilt
Alates
Kuni
GIT 444-9AtractopygeKrapivno 21 puurauk177.20Keila lade
+1
GIT 153-372PlectambonitidaeKrapivno 21 puurauk252.80Uhaku lade
GIT 459-140PhacopidaKrapivno 21 puurauk170.80Keila lade
GIT 459-133ChasmopsKrapivno 21 puurauk184.00
GIT 459-113PhacopidaKrapivno 21 puurauk171.00Keila lade
+2
GIT 459-112-1PhacopidaKrapivno 21 puurauk171.00Keila lade
+1
GIT 459-108TrilobitaKrapivno 21 puurauk182.70Harju ladestik
+2
GIT 459-107TrilobitaKrapivno 21 puurauk182.70Harju ladestik
GIT 459-106TrilobitaKrapivno 21 puurauk182.70Harju ladestik
GIT 459-102Toxochasmops (Schmidtops) vironiensisKrapivno 21 puurauk166.50
GIT 459-93PhacopidaKrapivno 21 puurauk176.30176.20Keila lade
GIT 459-92a-1PhacopidaKrapivno 21 puurauk176.30176.20Keila lade
GIT 459-91PhacopidaKrapivno 21 puurauk171.40Keila lade
GIT 459-78PhacopidaKrapivno 21 puurauk220.60Viru ladestik
GIT 459-70EstoniopsKrapivno 21 puurauk176.90Keila lade
GIT 459-44EstoniopsKrapivno 21 puurauk218.40Idavere alamlade
GIT 459-43-1EstoniopsKrapivno 21 puurauk218.10Idavere alamlade
GIT 459-32EstoniopsKrapivno 21 puurauk214.20Idavere alamlade
GIT 459-18EstoniopsKrapivno 21 puurauk218.80Idavere alamlade
GIT 444-7-1TrilobitaKrapivno 21 puurauk176.90Keila lade
GIT 444-6a-1Atractopyge kutorgaeKrapivno 21 puurauk167.00Keila lade
GIT 438-210-1Pseudobasiliella kegelensisKrapivno 21 puurauk177.00Keila lade
GIT 438-209-1Pseudobasiliella kegelensisKrapivno 21 puurauk177.00Keila lade
GIT 438-208TrilobitaKrapivno 21 puurauk176.90Keila lade
GIT 438-207-1Asaphus (Neoasaphus)Krapivno 21 puurauk176.90Keila lade
See lehekülg kasutab Matomo, et analüüsida liiklust ja aidata meil lehekülje kasutajakogemust parandada. Me töötleme teie IP aadressi, vaadatud lehti, laadimisaegu ja seadme informatsiooni. Neid andmeid töötleme ainult meie.
Siin leiduvad materjalid on enamasti kasutamiseks CC BY-SA litsentsi alusel, kui pole näidatud teisiti. Portaal on osaks NATARC teadustaristust ning infosüsteemist SARV, majutab TalTech pilv. Tarkvara on loodud kasutades Nuxt.js raamistikku ning kättesaadav GitHub keskkonnas.